Serdecznie zapraszamy cię na specjalne wydarzenie, które odbędzie się już wkrótce w Warszawie! Naszym gościem będzie Benjamin Francis z Kalkuty.

>> ZAPISY <<

Benjamin jest liderem ruchu Big Life w Azji, który w ostatnich niezwykle trudnych dwóch latach założył 10 000 nowych kościołów domowych. Gdziekolwiek się pojawia, Benjamin przynosi wiarę i mocny impuls do wzrostu. Wierzymy, że to samo wydarzy się w Polsce!

Drugim mówcą będzie Knut Osland, lider sieci kościołów domowych DNA. W 2015 roku Knut zainicjował ruch kościołów domowych w Polsce, który obecnie liczy około 200 uczniów w kilku miastach kraju. Od momentu wybuchu wojny na Ukrainie Knut pomaga polskim kościołom domowym w efektywnej pomocy uchodźcom zza wschodniej granicy. W różnych miejscach udzielono wsparcia setkom Ukraińców, wiele z tych osób zostało dotkniętych Bożą miłością i prostym świadectwem o Jezusie.

Spotykamy się w sobotę i niedzielę 28-29 maja, będzie to czas wgłębiania się w Boże Słowo i praktycznego treningu. Usłyszymy świeże świadectwa i zdrowe nauczanie biblijne, będzie miejsce na dialog, warsztaty i praktykowanie tego, czego się nauczymy. Wszystko po to, by wyostrzyć wizję, rozbudzić wiarę i odkryć, jak w tych ciemnych czasach „wykorzystać każdą sposobność” (zob. List do Efezjan 5,16).

Dołącz do nas, by uczyć się od Bożych ludzi, który doświadczyli przełomów w czasie kryzysu!

Kiedy: 28-29 maja 2022, każdego dnia od 10:00

Miejsce: Warszawa, Hotel Gromada

>> ZAPISY <<