Warszawa

W 2015 roku Knut i Elisabeth Osland przeprowadzili się z Norwegii do Polski, żeby pomóc zakładać kościoły domowe i czynić uczniami. To wtedy powstała nasza warszawska wspólnota. W ciągu niecałych 5 lat kilkadziesiąt osób wyznało Jezusa Panem i Zbawicielem, a następnie przyjęło chrzest wodny! Obecnie jest nas niemal 70 osób w 9 kościołach domowych. Spotykamy się na Woli, Ochocie, Śródmieściu, Pradze, Ursynowie, Targówku oraz Wesołej.

Kościół domowy relacje

„Przyjdź Królestwo Twoje”

Najważniejsze dla nas to kochać Boga i ludzi. Dlatego wszędzie tam, gdzie jesteśmy, pokazujemy Jego wartości. Niezależnie czy działamy w domu, pracy czy szkole, chcemy wpływać na nasze otoczenie. W ten sposób sprowadzimy Boże Królestwo na Ziemię!

 

 

Rodzina z misją

Wierzymy, że kościół opiera się na bliskich relacjach. Chociaż spotykamy się regularnie w większym gronie, to dopiero w rozmowie 1:1 dzieje się najwięcej. Kościół to otwarte życie, gdzie wspieramy się i dotykamy najważniejszych tematów. Po prostu spędzamy razem czas i w praktyce uczymy się, jak świadczyć o Jezusie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami przez mapkę poniżej lub napisz na adres: koscioldomowy.waw@gmail.com

 

 

Znajdź nas i skontaktuj się z nami

 

 

Kościoły domowe chrzest