Warszawa

Nasza warszawska wspólnota powstała w 2015 roku, kiedy to zaledwie kilka małżeństw złapało wizję Polski wypełnionej uczniami Jezusa. Z pomocą jednej apostolskiej pary z Norwegii (Knut i Elisabeth Osland) powstał nasz kościół i do dziś pomogliśmy wielu ludziom nawiązać osobistą relację z Bogiem i budować swoje życie na trwałych fundamentach, przyjmując chrzest wodny. Nasze kościoły spotykają się w różnych miejscach w Warszawie- m.in. Ochota, Białołęka, Targówek. Mieszkamy również w innych lokalizacjach -m.in. Mokotów, Wola, Otwock. Naszą wspólnotę tworzą zarówno małżeństwa, jak i single, studenci.

Kościół domowy relacje

„Przyjdź Królestwo Twoje”

Najważniejsze dla nas to kochać Boga i ludzi. Dlatego wszędzie tam, gdzie jesteśmy, pokazujemy Jego wartości. Niezależnie czy działamy w domu, pracy czy szkole, chcemy wpływać na nasze otoczenie. Wierzymy, że w ten sposób sprowadzamy Boże Królestwo na ziemię!

 

 

Rodzina z misją

Wierzymy, że kościół opiera się na bliskich relacjach. Chociaż spotykamy się regularnie w większym gronie, to dopiero w rozmowie 1:1 dzieje się najwięcej. Pielęgnujemy otwarte życie, bo wiemy, że Bóg chce, abyśmy byli integralni. Dlatego nie ma dla nas tematów mniej ważnych- zawsze jest przestrzeń, żeby porozmawiać o pracy i rozwoju, budowaniu małżeństwa, wychowywaniu dzieci. Spędzając razem czas w praktyce doświadczamy co to znaczy być kościołem- bo jesteśmy różni i możemy dać sobie różne rzeczy 🙂 Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami przez mapkę poniżej lub napisz na adres: koscioldomowy.waw@gmail.com

 

 

Znajdź nas i skontaktuj się z nami

 

 

Kościoły domowe chrzest